Parçaları bir araya getiriyoruz. Proaktif işler yapıyoruz

Hizmetlerimiz

MARKA İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI
MARKA İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Biz Proaktif’te markanıza iletişim danışmanlığı yaparız. Öncelikle sizi sizden dinler, sonra müşterilerinize, çalışanlarınıza ve çözüm ortaklarınıza sizi sorarız.

WEB TASARIMI VE YÖNETİMİ
WEB TASARIMI VE YÖNETİMİ

Proaktif’te ihtiyacınız olan web sitesini etkileyici şekilde tasarlarız. Öncelikle internetteki en önemli varlığınız olan web sitenizin nasıl olması gerektiği konusunda size danışmanlık yaparız.

İÇERİK GELİŞTİRME
İÇERİK GELİŞTİRME

Bill Gates, 1996 yılında  “İçerik Kraldır” dediğinde bu bir kehanetti. Bugünse gerçek.  Dijitalleşen dünyada, içeriğiniz ne kadar güçlüyse markanız o kadar üst sıralarda yerini alır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markalarınızın sosyal medya stratejisini oluşturur, iletişimini yaparız. Olmanız gereken sosyal medya mecraları belirler, hedef kitlenizin ilgisini çekecek yazılı, görsel ve video içerikler hazırlar, doğru zamanda paylaşımını yaparız.

TASARIM
TASARIM

Akılda kalmanızı sağlayacak tasarımlar hazırlarız. Tam da sizi anlatan logolar tasarlar, kurumsal kimliğiniz ile tamamlar, markanızın görünümünü güçlendiririz.

VİDEO İÇERİK
VİDEO İÇERİK

İhtiyacınıza göre sizi, işinizi ya da ürününüzü hazırlayacağımız masa başı video ile müşterilerinize anlatırız. İsterseniz özel çekimlerle hikayenizi büyüleyici bir filme dönüştürürüz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?