Parçaları bir araya getiriyoruz. Proaktif işler yapıyoruz.

Hakkımızda

Biz bir içerik ajansıyız. Markanızın iletişim stratejisini belirleyip güçlü içerikler, yaratıcı tasarımlar ve etkileyici fikirler üretip bunları hayata geçiriyoruz. Olmanız gereken tüm mecralarda yer almanızı sağlıyor, ve varlığınızı sürekli kılmak için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Dijital ve geleneksel tüm platformlar için ihtiyaç duyduğunuz yazılı, görsel ve video içerikleri üretiyoruz,  tasarımlarını yapıyoruz.  Sosyal medyada markanızın sosyalleşmesini sağlıyor, web sitesi tasarımları ile dijital dünyadaki yüzünüzü yeniliyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

SİZİ DİNLERİZ, ANLARIZ…

İlk işimiz sizi tanımak. Sizi, sizden dinleriz. Güçlü ve zayıf yanlarınızı, fırsat ve tehditlerinizi ortaya koyup markanızı analiz ederiz. Markanızın ihtiyaç ve hedefleri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, iş hedefleriniz doğrultusunda iletişim hedeflerimizi ve stratejimizi belirleriz. Markanıza bir kişilik oluşturup, marka hikayenizi yazarız. Neyi, nerede, ne zaman, kiminle, nasıl ve farklı bir şekilde  söyleyeceğinizin stratejik planını yaparız. Hazırladığımız stratejik iletişim planımızı sizinle paylaştıktan sonra iletişim çalışmalarınızı başlatırız.

BAHANE DEĞİL PROJE ÜRETİRİZ

İhtiyaçlarınızı ve ne istediğinizi biliriz. Yaratıcılığımızın sınırlarını zorlar, size özel projeler üretiriz. Ekip olarak çalışır sıra dışı çözümlerimizle markanızın sıra dışı olduğunu anlatırız.
Dünyanın bütün kelimelerini kullanır, asla “olmaz, imkansız, yapılamaz” demeyiz. Aslında bu cümle hariç asla da demeyiz. Yani, işimizi yaparken “bahane” değil “çözüm” üretiriz.

HAREKETİ SEVERİZ

Sizin hayaliniz olan işinizi sözcüklerin gücüyle yeniden yaratmak ve anlatmak üzere hızla harekete geçeriz. “Sevdiği işi yapanlar ömür boyu çalışmaz” der Konfüçyüs. Biz de işimizi severek yaparız. Beynimiz düşünce üretirken yaptığımız işten müthiş keyif alırız. Zamanı genişletip işi gününde teslim ederiz. Yaptığımız işin raporunu hazırlar, analizleri ile birlikte size sunarız.

İş Sürecimiz

ARAŞTIRMA
PLANLAMA
UYGULAMA
RAPORLAMA

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?