Bizden ve sektörden güncel haberler

Gıdadan çimento ve madene, havaalanlarından lojistik sektörüne ve daha birçok sektöre yönelik güç aktarımı konusunda  özel tahrik çözümleri sunan NORD DRIVESYSTEMS, özellikle bantlı konveyör sistemleri için Yeni NORD MAXXDRIVE® XT endüstriyel redüktörleri geliştirdi.

YÜKSEK GÜÇ VE DÜŞÜK HIZ

45 yıldan fazla bir süredir konveyör çözümleri kullanılan  sektörlere de hizmet veren NORD mühendisleri, MAXXDRIVE® XT endüstriyel redüktörlerini, düşük hız oranları ve yüksek gücün söz konusu olduğu endüstrilerdeki ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarladı.

YIĞIN MALZEMELER VE MİNERAL ENDÜSTRİ İÇİN İDEAL!

Uygulamalar için en uygun hale getirilmiş iki kademeli helisel konik dişli redüktörleri, yığın malzemelerde ve mineral endüstrisinde kullanım için idealdir. Çıkış torkları 15 ile 75 kNm, tahvil oranları da 6.3 ile 22.4 arasında değişir.

OPSİYONEL PERFORMANS SEÇENEĞİ

Üretim aşamasında yüksek kaliteli ve standart parçalar kullanarak bunları titiz bir kalite, sağlamlık ve dayanıklılık kontrolünden geçiren NORD DRIVESYSTEMS, ürünleri ile müşterilerine zorlu kullanımlar için optimum fayda sağlar.

MAXXDRIVE® XT endüstriyel dişli üniteleri olağanüstü dayanımlı olmalarının yanı sıra, en güç koşullar altında da oldukça güvenilir şekilde çalışırlar. Herhangi bir uygulama için de ayrı olarak ayarlanabilirler. Tasarımcılar, 50 ile 1500 kW aralığında yedi farklı gövde arasından seçim yapabilirler.

HARİCİ SOĞUTMAYA İHTİYAÇ DUYMAZ!

NORD DRIVESYSTEMS Türkiye Genel Müdürü Fikret Sokullu, dünyanın önde gelen tahrik teknolojileri üreticilerinden biri olan NORD DRIVESYSTEMS’in geliştirdiği yeni ürünle ilgili olarak şunları söyledi:

 “Standart olarak, tüm versiyonlar, çok sayıda kanatçıktan oluşan UNICASE gövde ve dahili eksenel fan içerir. Artırılmış yüzey alanı ve hava yönlendiren kapaklar sayesinde çok yüksek termal güç sınırına erişilir. Bu nedenle, pek çok durumda harici soğutmaya gerek kalmamaktadır.

Ayrıca NORD DRIVESYSTEMS tahrik sistemlerinin kurulumunun sonrasında da; ürün ömrü boyunca koruyucu bakımdan yedek parçaya, tamir ve hızlı parça hizmetinden arıza yönetimine müşterilerinin ihtiyaçlarını doğrudan ve güvenilir hizmetle karşılamayı garanti etmektedir.”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.