Yaptığınız işleri hedef kitlenize doğru anlatıp gerçek bir iletişim kurmanız için biz 2006’dan beri çalışıyoruz.

Hakkımızda

2006 yılında başladık. Yola PR ajansı olarak çıktık. Büyüyerek ve danışmanlık yaptığımız kurumları büyüterek 13 yılı geride bıraktık. 100’den fazla yakın yerel ve global markaya hizmet verdik. Yüzlerce hikâyenin içine girdik. Kurulduğumuz günden itibaren işimiz, işinizi iletişimle pazarlamak oldu. Gücümüzü; bilgimizden, sezgimizden, kalbimizden, gençliğin cesaretinden ve yılların tecrübesinden aldık.
İşimiz hiç değişmedi, çağın gerekliliklerine uygun olarak iletişim araçlarımız değişti, zaman içinde yenileri eklendi… Kurulduğumuz tarihte hedef kitle ile iletişim kurmada en güçlü araçlarımızın başında, bugün önüne “Geleneksel” ifadesini koyduğumuz MEDYA İLİŞKİLERİ geliyordu. Bunun yanında etkinlik düzenlemek, sosyal sorumluluk projeleri hazırlamak, sponsorluklar ile hedef kitle ile buluşmak, ilk müşteri olan çalışanlara kurum içi iletişimle dokunmak diğer önemli araçlarımızdı.
2004 yılı Facebook’un hayatımıza girişi ve aynı zamanda kişi ve kurumlar için dijital tanıtım çağının başlangıcı oldu. Ajans hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimizi sosyal medyada yer almaları için ikna ettik ve sosyal medya diğer iletişim araçlarımızın yanında yerini aldı. Günümüzde artık sosyal medya ve dijital pazarlama B2C ve B2B kurumlar için en önemli iletişim araçlarından biri. Müşterilerimize dijital çağın pazarlama çözümlerini sunarken biz de dijital pazarlama ajansına dönüştük.

Nasıl Yapıyoruz ?

SİZİ DİNLERİZ, ANLARIZ…

İlk işimiz sizi tanımak. Sizi, sizden dinleriz. Güçlü ve zayıf yanlarınızı, fırsat ve tehditlerinizi ortaya koyup markanızı analiz ederiz. Markanızın ihtiyaç ve hedefleri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, iş hedefleriniz doğrultusunda iletişim hedeflerimizi ve stratejimizi belirleriz. Neyi, nerede, ne zaman, kiminle, nasıl ve farklı söyleyeceğinizin stratejik planını yaparız. Hazırladığımız stratejik iletişim planımızı sizinle paylaştıktan sonra iletişim çalışmalarınızı başlatırız.

BAHANE DEĞİL PROJE ÜRETİRİZ

İhtiyaçlarınızı ve ne istediğinizi biliriz. Yaratıcılığımızın sınırlarını zorlar, size özel projeler üretiriz. Ekip olarak çalışır sıra dışı çözümlerimizle markanızın sıra dışı olduğunu anlatırız.
Dünyanın bütün kelimelerini kullanır, asla “olmaz, imkansız, yapılamaz” demeyiz. Aslında bu cümle hariç asla da demeyiz 🙂 Yani, işimizi yaparken “bahane” değil “çözüm” üretiriz.

HAREKETİ SEVERİZ

Sizin hayaliniz olan işinizi sözcüklerin gücüyle yeniden yaratmak / anlatmak üzere hızla harekete geçeriz. “Sevdiği işi yapanlar ömür boyu çalışmaz” der Konfüçyüs. Biz de işimizi severek yaparız. Beynimiz düşünce üretirken yaptığımız işten müthiş keyif alırız. Zamanı genişletip işi gününde teslim ederiz. Yaptığımız işin raporunu hazırlar, analizleri ile birlikte size sunarız.

İş Sürecimiz

ARAŞTIRMA
ANALİZ
UYGULAMA
RAPORLAMA

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?